Kontakt

 

 

Generalni Direktor

Jelena Krunić

Komercijala


Komercijalni direktor
Aleksandar Ilić
email: aleksandar.ilic@medius.rs
tel: 022/323-590 lok 115

Menadžer Kategorije – Piće, kafa i smrznuti proizvodi
Branko Vujin
email: branko.vujin@medius.rs
tel: 022/323-590 lok 2

Menadžer Kategorije – Meso, delikates, riba i pekarski prozivodi
Željko Bohinc
email: zeljko.bohinc@medius.rs
tel: 022/323-590 lok 2

Menadžer Kategorije – Mlečni proizvodi
Dejan Radulović
email: dejan.radulovic@medius.rs
tel: 022/323-590 lok 2

Menadžer Kategorije – Konditori i prehrana
Srđan Grujičić
email: srdjan.grujicic@medius.rs
tel: 022/323-590 lok 2

Menadžer Kategorije – Voće i povrće
Bogdana Danilović
email: bogdana.danilovic@medius.rs

Menadžer Kategorije - Hemija
Adrijana Jovanov
email: adrijana.jovanov@medius.rs

Maloprodaja

Direktor Maloprodaje
Duško Tadić
email: dusko.tadic@medius.rs

Odnosi sa kupcima
email: duskotadic@medius.rs

Veleprodaja

email: veleprodaja@medius.rs
Telefon: 022/323-590

IT Sektor

IT Menadžer
Mića Tica
email: ticam@medius.rs

IT Menadžer
Željko Sladojević
email: zeljko.sladojevic@medius.rs


Marketing


Marketing Menadžer
Ljiljana Krunić
email: ljiljana.krunic@medius.rs


Kadrovska služba

email: pravnik@medius.rs

Pravna služba

Pravnik
Tvrtko Milović
email: pravnik@medius.rs

Ljudski resursi


HR Menadžer
Anđela Milošević
email: hr@medius.rs

Finansije

Finansijska služba
Telefon: 022/328-155
email: finansije@medius.rs


Likvidatura

Telefon: 022/323-591

Medius doo

Četvrta industrijska 12, Nova Pazova
022/323-590

Ime i prezime

Email adresa

Broj telefona

Naslov

Poruka

Upiti, primedbe i pohvale

Trudimo se da sve zahteve rešimo u vašu korist. Stojimo vam na raspolaganju!

Ime i prezime

Email adresa

Broj telefona

Upit, primedba ili pohvala